RESTAURACE A OBCHODY

Koupelny

Provádíme obkladačské práce koupelen v bytech i domech. Provádíme obklad stěn veřejných prostor jako obchody, haly či další objekty. 

Obývací pokoje

Kuchyně

Ostatní prostory

Restarurace a obchody

Obkladačské práce v restrauracích, hospodách, ale i obchodech jsou vždy rychle a kvalitně položené, protože chápeme, že je nutné vydělávat. 

Obklad koupelny rodinný dům Sezemice

Zakázka byla vyhotovena v kombinaci černá a bílá s dekorativními obklady. Použití nerezových lišt na vaně a v rozích. Obklad byl lepen na flexibilní lepidlo a zaspárováno bílou spárovací hmotou odolné vůči vodě. 

Koupelna rodinný dům v Barchově

Obklad a dlažbu jsme pokládali v novostavbě rodinného domu v Barchově u Pardubic. Délka zakázky byla 5 pracovních dní při dodržení standardních postupů. Jelikož se jedná o koupelnu používalo se lepidlo flex, které má větší odolnost vůči vlhku. Dále se používala stěrka, která zabraňuje nasáknutí stěn a podlahy. 

Technická místnost Barchov

Jednalo se o obkládání technické místnosti rodinného domu v Barchově u Pardubic. Obkladačské práce jsme prováděli 3 pracovní dny. Část místnosti byla tvořena velkoformátovými dlaždicemi. 

Koupelna Nový Bydžov - rekonstrukce

Jednalo se o zakázku, kde se koupelna zcela rekonstruovala. Obkladačské práce se prováděli na starý obklad a dlažbu. Zakázka byla za 5 pracovních dní hotová. Vyfotili jsme Vám kouplenu v Novém Bydžově PŘED a PO rekontrukci. 

Kavárna CrossCafé

Kvalitní a rychlá prácička, která byla náročná na projektovou dokumentaci. Bylo zapotřebí přesnosti a preciznosti v sestavování obrazců.

Rodinný dům - WC, koupelna

NOVINKY

Realizace koupelny v Novém Bydžově

Dokončili jsme zakázku rekonstrukce koupelny v Novém Bydžově. Pokládalo se na starý obklad a dlažbu. Realizace zakázky trvala 5 dní.

Pokládka dlažby v rodinném domě na Dubině, Pardubice

Pokládali jsem dlažbu v relaxační místnosti a schody, které vedou do této místnosti. Dlažba byla položena na střih a na spárování byla použita kvalitní mahagonová spárovací hmota.

KONTAKT

U Struhy 79
530 02 Srnojedy 
Pardubice

M: +420 602 494 513
E: info@vlod.cz